Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
Ne Var Ne Yok?

THY'ye Rusya'dan 'En İyi' ödülü

Türk Hava Yolları (THY), Rusya'da Prime Traveller Awards 2019 Ödülleri sonuçlarına göre "En İyi Havayolu" ödülünü aldı. Ödül töreni 26 Kasım 2019 tarihinde Moskova'da yapıldı.

Aviaport.ru sitesi, haberi "Bu ödül, Türk Hava Yolları'nın dünyadaki en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden biri olarak ün kazandığını kanıtlamakta. THY sektördeki en iyi hizmeti sunma önceliğini de doğruladı" diye verdi.

Haber sitesi THY ile şu ifadeleri de kullandı: "Türk Hava Yolları, 126 ülkede, diğer havayollarından daha fazla, 316 noktadan oluşan geniş bir rota ağına sahiptir. Türk ulusal havayolu şirketi, 10 Rus kentinden (Moskova, St. Petersburg, Kazan, Soçi, Rostov-on-Don, Yekaterinburg, Krasnodar, Ufa, Voronej ve Samara) uçuşlar gerçekleştiriyor ve İstanbul'daki elverişli bağlantıları sayesinde Rus yolculara dünyanın herhangi bir yönünde en konforlu seyahat koşullarını sunuyor."

Türk Hava Yolları, 2019 ilkbahar yaz sezonu sonuçlarına göre Moskova Vnukovo Uluslararası Havaalanı "Havayolları Dakikliği Derecesi" sıralamasında iki ödül birden kazanmıştı. 

Vnukovo Havaalanı Basın Bürosu'ndan edinilen bilgilere göre, DoubleTree by Hilton Moscow Oteli'nde düzenlenen törende, THY "Uluslararası havayollarında en yüksek kalitede hava taşımacılığı" ödülüne layık görüldü ve ayrıca "Kültürel ve turistik bağların güçlendirilmesi için" özel bir ödül aldı.

Törende konuşan THY Moskova Genel Müdürü Turan Yardımcı, "Türk Hava Yolları'nın hizmet ve ulaşım kalitesinin yüksek bir ödül almasından çok memnunuz. Her yıl, sonuçlarımız iyileşiyor ve Rusya’ya ulaşımımızın kalitesi üzerinde çalışmaya devam edeceğiz. Rusya ile Türkiye arasındaki ilişkilerin artırılması, geliştirilmesi ve güçlenmesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz ”dedi. (Fuad Safarov, Moskova)

29.11.2019

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Koronanın esir aldığı hayatımız sizce ne zaman 'normale' dönecek?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi