Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
DÜNYA HABERLERİ

Musk'tan Rusyalı, 'gizemli' mesaj

Rus Uzay Ajansı Roscosmos'un başkanı Dmitri Rogozin tarafından, Ukrayna'ya internet hizmeti sağlama girişimleri nedeniyle "uyarılan" Space X ve Tesla'nın CEO'su Elon Musk, yeni bir twitter ile tepkisini farklı şekilde dile getirdi. Musk, Rogozin tarafından Rus basınına yapılan açıklamaları tweetledikten sonra, "Gizemli koşullar altında ölürsem, sizi tanımak güzeldi" diye yazdı. 
 
Annesi Maye Musk dahil, Musk'ın hayranlarının çoğu, son tweetine yorum yapınca Musk bu kez "Afedersiniz! Hayatta kalmak için elimden geleni yapacağım." dedi.
 
Rogozin, "Elon Musk Ukrayna'daki faşist güçlere askeri iletişim sağlamakla ilgileniyor ve bunun için ne kadar aptalı oynarsan oyna, yetişkin bir şekilde cevap vermen gerekecek Elon." diyerek bir tweet paylaşmıştı.
 
Rogozin, Musk'ı Ukrayna ordusunun şubelerinin yanı sıra 'Nazi Azak Taburu' olarak adlandırdıkları şeye Starlink ekipmanı vermekle suçluyor
 
Vladimir Zelenskiy, Musk'a desteği için teşekkür etmiş ve Ukrayna'yı ziyaret etmeye davet etmişti.
 
Musk daha önce Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e, işgalin ortasında Ukrayna'nın yanında kalırken yumruk yumruğa kavga etmesi için meydan okumuştu.
 
9.5.2022

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Rusya ile Ukrayna arasında yakında bir barış anlaşması imzalanabilir mi?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi