Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
BASINDAN SEÇMELER

Moskova'da mağazalar kepenk kapatıyor

Tverskaya, Bolşaya Dmitrovka ve Arbat gibi caddelerde karantina nedeniyle kapanan yüzün üstünde kafe ve mağaza çalışma yasağının kalkmasına rağmen açılmadı. 2GİS servisi bu caddelerde faaliyetine son veren işletme sayısını 112 olarak veriyor. 

Konuyu habereştiren RBC gazetesi, bu sayının söz konusu caddelerde faaliyet gösteren işletmelerin yüzde 4'üne karşılık geldiğini yazdı. Öte yandan, bu caddelerde açılan yeni kafe ve mağaza sayısı 39 olarak belirlendi. Böylece işletme sayısındaki net azalma yüzde 3 oldu.

2GİS'in araştırmasına konu olan cadde, sokaklar ve meydanlar şöyle: Arbat, Yeni Arbat, Bolşaya Dmitrovka, Bolşaya Nikitskaya, Kuznetskiy Most, Maroseyka, Myasnitskaya, Nikolskaya, Pokrovka, Pyatnitskaya, Tverskaya, 1-ya Tverskaya-Yamskaya, Stoleşnikov, Sadovoye Koltso ve Patriarşiye Prudı bölgesi.

Komadan çıkamayan mağaza sayısının en çok olduğu sokaklar Arbat ve Sadovoye Koltso. RBC, alışveriş merkezlerinde yeniden faaliyete geçemeyen mağaza ve kafe sayısının oldukça sınırlı kaldığını bildiriyor.

20.6.2020

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Kovid-19 aşısı yaptırdınız mı?


©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi