Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
DÜNYA HABERLERİ

Moskova'daki ofis yerine 'coworking'

“Coworking” adı verilen ortak çalışma alanları Moskova’da gierek daha yaygın hale geliyor. Emlak şirketi Knigh Frank’in verilerine göre, Rusya başkentinde ilk altı ayda açılan yeni coworking’lerin toplam alanı geçen senenin tamamına göre yüzde 30 artarak 104 bin metrekareye yükseldi.
 
Moskova’da sene başından bu yana şirketlere yönelik hizmet veren 15 yeni coworking işletmesi faaliyete girerken, sene sonuna kadar 33 yeni yerin açılması bekleniyor.
 
Rusya başkentinde sene başından itibaren açılan ofis alanlarının toplan alanı ise 40 bin metrekare ile bugüne kadarki en düşük seviyelerden biri olarak kaydedildi.
 
Salgın sırasında daha popüler hale gelen coworking’lere olan talebin, yaptırımlar sonrası belirsizlik döneminde de giderek arttığı belirtiliyor.
 
Knight Frank şirketiin verilerine göre, Moskova’da bugün toplam 366 bin metrekare coworking alanı bulunuyor.
 
13.9.2022
 

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Nükleer savaşa ihtimal veriyor musunuz?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi