Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
Ne Var Ne Yok?

Erkek en az ne kadar kazanmalı?

Kadınlara göre Moskova'da yaşayan bir erkek en az 150 bin ruble (14 bin 700 TL) aylık gelire sahip olmalı. FAN'ın 61 federal bölgeden 800 kadınla yaptığı anketten çıkan cevap bu yönde. Başkent dışında yaşayan kadınlar ise daha az talepkar. Buna göre, erkeğin ayda 70 bin ruble kazanması yeterli.

Aynı ankette kadınlara evlenmek isteyen bir erkeğin ayda ne kadar kazanması gerektiğini düşündükleri de soruldu. Moskovalı kadınlar soruya 250 bin ruble (24 bin 500 TL) cevabını verirken, federal bölgeler yine daha düşük bir miktarı yeterli gördü: 150 bin ruble.

Katılımcılar mevcut gelirin yanı sıra erkeğin finsan ve kariyer açısından önünün açık olup olmamasını da önemsediklerini dile getirdi.

Anketi haberleştiren basın organları geçtiğimiz günlerde ünlü balerin ve oyuncu Anastasiya Voloçkova'nın "sadece erkeğin cüzdanının kalınlığına bakan kadınları" eleştiren sözlerine de sayfalarına yer veriyor. Voloçkova, "dış görünüşün ve iç güzelliğin paradan daha önemli" olduğunu söylemişti.

13.8.2020

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
2020 sonunda dolar kurunun kaç ruble olacağını tahmin ediyorsunuz?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi