Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
GÜNDEM

Rusya: "Saldırma niyetimiz yok"

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya’nın birilerine saldırmak niyetinde olduğu şeklindeki iddiaların dayanaktan yoksun olduğunu belirtti.
 
Ukrayna lideri Vladimir Zelenskiy’in Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Ukrayna'ya herhangi bir saldırı planı olmadığını ‘kamuya açık olarak söylemesi gerektiği’ şeklindeki açıklamasını Rus basınına yorumlayan Peskov, Rusya’nın birilerine saldırmak niyetinde olduğu iddialarının asılsız olduğunu ifade etti.
 
Peskov, “Rusya'nın birine saldıracağı hakkındaki iddialar, ayrıca herhangi bir şekilde saldırgan davrandığı anlamında Rusya'ya yönelik sitemler, kesinlikle dayanaktan yoksun ve yanlıştır” diye konuştu.
 
Bir taraftan Anglo-Sakson, diğer yandan Ukrayna medyası ve hatta Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy tarafından tetiklenen histerinin asılsız olduğuna dikkat çeken Peskov, “Anglo-Sakson, Ukrayna medyası tarafından tetiklenen ve başta Devlet Başkanı olmak üzere Ukraynalı politikacılar tarafından desteklenen bu histeriyi kesinlikle kabul edilemez buluyoruz” ifadelerini kullandı. (Sputnik)
 
28.11.2021

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
2021 yılında işleriniz geçen yıla kıyasla...©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi