Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
YAŞAM

Kürek sörfü çılgınlığı: St. Petersburg kanallara sığmadı

“Kuzeyin başkenti” St. Petersburg, hafta sonunda muhteşem fotoğraf kareleri de veren çok farklı bir spor şovuna ev sahipliği yaptı. Özellikle Avrupa’da son yıllarda hızla yayılan, Türkiye’de kürek sörfü olarak bilinen stand up paddle (SUP) festivalinde, 7 binde yakın katılımcı St. Petersburg şehir merkezindeki kanallarda “balık istifi” kürek çekip ayakta kalmaya çalıştı.
 
Birbirinden ilginç kostümlerle sörf tahtasının üstüne çıkan festivalin katılımcıları hem bu sporu daha da popüler yapmaya çalıştı, hem de tüm dünyaya yayılan görüntülerle bir kez daha St. Petersburg’un reklamını yapmış oldu.
 
 
Büyük Petro’dan Papa ve Harry Poter’a kadar farklı kostümler bol bol fotoğraf malzemesi sundu. Bazı katılımcılar köpekleriyle birlikte kürek çekti.
 
Etkinlik dünyanın en büyük SUP festivali olarak nitelendirdi. 200 bine yakın kişinin kanalların etrafına ve parklara doluşarak izledikleri SUP festivalinde en iyi kostüm ve en iyi pano tasarımı ödülleri de dağıtıldı ve Miss SUP 2022 seçildi. ё
 
 
 
8.8.2022

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Rusya ile Ukrayna arasında yakında bir barış anlaşması imzalanabilir mi?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi