Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
GÜNDEM

"Nataşa" esprisi görevliyi işinden etti: Yusuf Yazıcı CSKA'ya imza attı

Rusya Premier Lig takımlarından CSKA Moskova, Lille'e 350 bin euro kiralama bedeli ödeyerek milli futbolcu Yusuf Yazıcı'yı sezon sonuna kadar kiraladı. Lille Kulübü'nden yapılan açıklamada, iki kulüp arasındaki anlaşmada satın alma opsiyonunun da bulunduğu belirtildi. Anlaşmada Yusuf Yazıcı’nın sezon sonundaki kararına bağlı olarak 12 milyon Euro satın alma opsiyonu bulunuyor.
 
CSKA Moskova Kulübü de Twitter hesabından "Hoş geldin Yusuf Yazıcı" paylaşımında bulundu.
 
Trabzonspor altyapısından yetişen 24 yaşındaki Yusuf, 2019 yazında transfer olduğu Lille'in formasıyla Ligue 1'de ve Fransa Şampiyonlar Kupası'nda birer şampiyonluk yaşadı.
 
Bu arada  Yazıcı'nın tranferini sosyal medyada duyururken "maksadı aşan" bir espri yapan klüp halkla ilişkiler görevlisinin görevine son verildi. 
 
Kriz, sosyal medyada CSKA TV resmi hesabında Yusuf Yazıcı'nın transfer hikayesini anlatan hayali bir klipdeki espriden kaynaklandı. 
 
 
18/1/2022
 
Sosyal medyada büyün tepki alan klipte, Yusuf Yazici'yi transfere ikna etmek için bir kulüp görevlisinin yürüttüğü pazarlık sırasında "Yusuf burası Rusya, bizde çok Nataşa var" yazdığı ekrana getiriliyor.  Bunun üzerine Yusuf Yazıcı'nın cevabı olarak "O zaman 5 dakikaya yoldayım" diye cevap veriliyor.
 
CSKA ekibinin bu "yaratıcılığı" taraftarlar ve futbol camiası tarafından takdir edilmediği gibi büüyük tepki aldı. Bunun üzerine paylaşım hemen silindi. CSKA TV'nin yayın yönetmeni Katerina Kirilçeva bu video için özür diledi ve sorumlunun görevine son verildiğini duyurdu.
 

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Rusya ile Ukrayna arasında yakında bir barış anlaşması imzalanabilir mi?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi