Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
BASINDAN SEÇMELER

Pugaçeva: "Beni yabancı ajan ilan edin!"

Sovyet devrinden beri popun "primadonna"sı sayılan ünlü şarkıcı Alla Pugaçeva, eşi stand up sanatçısı ve sunucu Maksim Galkin'in Rusya Adalet Bakanlığı tarafından "yabancı ajan" ilan edilmesine sürpriz bir tepki gösterdi.
 
Pugeçeva, Instagram hesabından bir açıklama yaparak, kendisinin de "yabancı ajan" ilan edilmesini istedi.
 
Pugaçeva "dürüst, nezih ve samimi bir insan" olarak nitelediği kocasıyla dayanışma için bunu istediğini duyurdu.
 
Kommersant'ın haberine göre şarkıcı mesajında, "Sizden beni sevgili ülkemin yabancı ajanlarının saflarına dahil etmenizi rica ediyorum. Çünkü kocamla dayanışma içindeyim. O dürüst, nezih ve samimi bir insan, Anavatan'ın refahını, barışçıl bir hayatı, ifade özgürlüğünü ve ülkemizi parya haline getirip yurttaşlarımızın hayatını zorlaştıran hayali hedefler peşinde çocuklarımızın ölmesine son verilmesini isteyen hakiki ve yozlaşmamış bir Rusya vatanseveridir." diye yazdı.
 
Dün "yabancı ajan" ilan edilen Maksim Galkin de açıklamasında, "Hiçbir zaman siyasete talip olmadığını, ancak vatandaş olarak fikrini ifade etme hakkına sahip olduğunu, yabancı ajanlar listesinde çok değerli insanların yanında olduğu için bu mührü alnına memnuniyetle bastığını" söylemişti.
 
18.9.2022
 

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Nükleer savaşa ihtimal veriyor musunuz?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi