Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
BASINDAN SEÇMELER

Hayat Holding: Sunrise City büyüyor

Rusya’daki en büyük Türk yatırımcıların başında gelen Hayat Holding'in Tataristan’daki inşaat grubu Sunrise Capital’in Genel Müdürü Kemal Demirci, Naberejnıye Çelnı kentinde iş çevrelerinin bir araya geldiği toplantıda sektöre ve projeye dair açıklamalarda bulundu.

Business Online internet sitesinin organizasyonundaki etkinlikte soruları yanıtlayan Demirci, Sunrise City konut projesinde 900 yeni park alanı inşa edileceğini söyledi. Projeyle ilgili bilgi veren Demirci, Sunrise City’deki dairelerin Tataristan sakinlerinin yanı sıra yabancı ülke vatandaşlarından da rağbet gördüğünü belirtti. Demirci, “Kaliteyi ön planda tutuyoruz ve buna değer veriliyor. 5-10 yıl vadeli ve faizsiz taksit seçenekleri sunuyoruz. Kiraya vermek için yatırım amaçlı daire satın alanlar için bu çok uygun bir seçenek” diye konuştu.

Demirci, Sunrise City'nin yıl sonuna doğru 33 bin metrekare ile Naberejnıye Çelnı'nin en büyük alışveriş merkezi haline geleceği, AVM'de 150 yeni istihdam alanı yaratılacağı bilgisini paylaştı. 

Hayat Holding’in Sunrice City projesi, Rusya’da gayrimenkul projelerinin değerlendirildiği en prestijli  ödüllerden "CRE St.Petersburg & Federal Awards”ta “ticari emlak” dalının en iyi küçük AVM dalında  birincilik ödülünü kazanmıştı.

Rusya Federasyonu’ndaki en büyük Türk yatımcıların başında gelen Hayat Holding’in Tataristan Cumhuriyeti’ndeki inşaat projesi Sunrise City, AVM, ofis ve konutlardan oluşuyor.

3.9.2019

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Rusya'da Kovid-19 salgınında 2. dalga ihtimali sizce nedir?

©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi