Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
YAŞAM

Rusya’da dram... Kızını kurtarmak isteyen baba, 2 oğluyla birlikte boğuldu

Rusya’nın Novosibirsk kentinde yüzmek için girdiği nehirde boğulma tehlikesi geçiren 12 yaşındaki kızını kurtarmak isteyen baba ve iki oğlu, hayatını kaybetti. Kurtarılan kız çocuğunun sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Olay, Rusya’nın Novosibirk kentindeki Obi Nehri’nde meydana geldi. Rus basınında yer alan habere göre, 12 yaşındaki bir kız çocuğu yüzme yasağı olan bir bölgede, uyarı işaretlerine rağmen yüzmek için girdiği nehirde akıntıya kapıldı.
 
Yardıma koşan 14 yaşındaki erkek kardeşi, boğulma tehlikesi geçiren çocuğu kurtarmayı başardı, ancak bu sefer kendisi akıntıya kapıldı.
 
Ardından suya atlayan 22 yaşındaki erkek kardeşi ve 50 yaşındaki babası da akıntıya kapılıp kayboldu. Baba ile iki oğlu boğularak hayatını kaybetti. 
 
Rusya Olağanüstü Haller Bakanlığı, 12 yaşındaki çocuğun yasak olmasına rağmen nehirde yüzdüğünü açıkladı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 
 
9.7.2020

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Rusya'da Kovid-19 salgınında 2. dalga ihtimali sizce nedir?

©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi