Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
BASINDAN SEÇMELER

Poklonskaya’nın peri masalı çabuk bitti

Ağustos 2018'de evlenen Rusya parlamentosunun alt kanadı Duma milletvekili Natalya Poklonskaya ile İnsan Hakları Komisyonu Ofisi eski Başkanı İvan Solovyev boşandı. Boşanma açıklaması, Sputnik’e konuşan Solovyev'den geldi. Solovyev, “Bir ailede iki lider olması, patlamaya hazır bomba gibi bir şey. Biri yakışıklı, diğeri çok güzel. Biri akıllı, diğeri çok akıllı. Biri ne istediğini biliyor, diğeri ne istediğini çok iyi biliyor… Elbette burada üstün olan taraf kadın” dedi.

Solovyev, eşinin görevini kolaylaştırdığını, ona kendi yolunu seçme ve önceliklerini belirleme olanağı verdiğini ifade etti.

Solovyev “O da kendi seçimini yaptı. Bunu nasıl yaptığı onun kendi özeli. Ayrıca vicdanı ve terbiyesi ile ilgili. Bu ne karmama kötü yansıyacak ne de benim için kötü reklam olacak. Hiçbir zaman birinin kanatları altına girmeyi istemedim ve ayrıca kariyerimi de kişisel ilişkiler üzerinden kurmadım. Bu benim kendim olarak kalmamı sağladı. Mihail Krug’un şarkısındaki gibi ‘Asla başka türlü olmayacağım, asla, bir sorun varsa, beni affedin” İfadelerini kullandı.

Solovyev, Polonskaya’nın kendisinin özel hayatında ‘gizli ve radikal değişiklikler olduğu’ yönündeki açıklamalarıyla ilgili de hayatında gizli ve radikal bir değişikliğin olmadığı ifadesini kullandı.

Geçen yıl ağustos ayında evlenen ikili, birlikte insani projelere imza atmış ve bir kitap yazmıştı.

Rusya parlamentosunun alt kanadı Duma’nın milletvekili ve eski Kırım Başsavcısı Natalya Poklonskaya, boşandığı eşi, avukat İvan Solovyev’in ayrılıkları ile ilgili söylediklerinin ardından, bu konuda yorum yapmayacağını ifade etti.

Poklonskaya, Telegram’dan yaptığı açıklamada boşanmaları hakkında konuşmak istemediğini belirtti.

Poklonskaya “Bırakalım o konuşsun. Ben bu konuda bir şey söylemeyeceğim” ifadelerini kullandı.

“Bir ailede iki lider olması, patlamaya hazır bomba gibi bir şey” diyen Solovyev, eşinin görevini kolaylaştırdığını, ona kendi yolunu seçme ve önceliklerini belirleme olanağı verdiğini ifade etmişti. (Sputnik)

3.9.2019

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
2020 sonunda dolar kurunun kaç ruble olacağını tahmin ediyorsunuz?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi