Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
BASINDAN SEÇMELER

Kastamonu Entegre'den özel ürün

Rusya Federasyonu'ndaki en büyük Türk yatırımcıların başında gelen Kastamonu Entegre, yeni ürünleri ile pazarda konumunu güçlendirmeye devam ediyor. Rusya'da ağaç işleme sektörünün lider üreticisi konumundaki Kastamonu Entegre, ürün portföyünü 34 sınıf dayanıklı laminatlarla genişletti. Tataristan yerel basınına yansıyan haberlere göre, ilk ürün piyasada satışa çıktı.
 
Haberlerde, "Kastamonu Entegre şirketi, ürün yelpazesini en yüksek, - 34. aşınma direnci sınıfına sahip bir laminatla tamamladı. Yeni koleksiyon Ultramarine olarak adlandırılıyor ve dört dekordan oluşuyor. Aynı zamanda, üretici, Rusya pazarında aynı anda iki gösterge tarafından onaylanan 34. sınıf bir laminat piyasaya süren ilk şirket  oldu" denildi.
 
Kastamonu Entegre Rusya Genel Müdürü Ali Kılıç, yeni ürünlerini tanıtarak, "Laminat parke pazarının tüm önemli nişlerinde pazarda sağlam bir yer edindik. Ürünlerimiz geliştirmeye devam ettik ve 34. sınıf laminat parke koleksiyonunu piyasaya sürdük. Bu, büyüme stratejimiz çerçevesinde bizlere için yeni fırsatlar yaratacak. Yüksek kaliteli ve çevre dostu ürünlerle pazarın ve son tüketicinin taleplerini karşılamaya devam edeceğiz" dedi.
 
Haberlerde, yeni ürün olan 34. sınıf laminatın ofisler, alışveriş merkezleri, havaalanları gibi ticari tesisler için tercih edilecek özel ve kaliteli bir döşeme  malzemesi olduğu vurgulandı.
 
15.9.2021

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Kovid-19 aşısı yaptırdınız mı?


©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi