Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
Ne Var Ne Yok?

Torunları Putin'e ne hediye etti?

7 Ekim'de doğum gününü kutlayan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, torunlarından doğum gününde ne hediye aldığını anlattı. REN TV'nin haberine göre Putin, hediyeleri "resimler, el işleri ve basit kutlama dilekleri" olarak özetledi.

Putin, doğum gününde "çocuklar, torunlar ve dostlar" diye sıraladığı sevdiklerinden hediyeden önce iyi dileklerini beklediğini söyledi.

 Putin, 68. yaş gününü kutladığı bugün TASS ajansına verdiği özel demeçte özel hayatından bazı bilgileri kamuoyu ile paylaşmıştı.
 
 Rus lider, 20 yılda özel hayatındaki en büyük özel kaybı, “Ebeveynlerim hayattan göçtü…  Bu yolun hemen başlangıcında. En büyük kaybım” dedi.
 
Kadere inandığını söyleyen Putin, her şeye rağmen insanın kendi kaderi üzerinde etkili olabileceğin, belirtti.
 
Putin, “Eğer insan kendine güvenirse, kendi gücüne inanırsa, en önemlisi de yaptığı işe inanırsa bu çok yardımcı olur. Ve insan kendi kaderi üzerinde etkili olabilir” dedi.
 
Kamuoyunun gözü önünde olmayan iki evli kız çocuğu babası olan Putin, torunları olduğunu belirterek, “Torunlarım var. Mutluyum. Çok güzel ve tatlılar. Onlarla olmaktan büyük keyif alıyorum. Bunun için çok mutluyum” diye ekledi.

11.10.2020

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
2020 sonunda dolar kurunun kaç ruble olacağını tahmin ediyorsunuz?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi