Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
BASINDAN SEÇMELER

Rusya'da halkın en büyük korkuları

Doğalgaz patlması, sokak köpekleri, enflasyon.... Rusya’da yapılan bir ankette ülke halkının en fazla tedirginlik duyduğu konular blelirlendi. KROS adlı kamuoyu araştırma şirketinin "Ulusal Kaygı" anketine göre, Rusya vatandaşlarının en çok korktuğu konuların başında, doğalgaz patlamasıya karşı karşıya kalma, fiyatların aniden yükselmesi ve  ülkenin silahlanma yarışına girmesi ihtimalleri geliyor.

Sokak köpeklerinden zarar görmek de Rusya’da halkının sürekli endişe duyduğu konular arasında.

Anket katılımcıları, Rusya’nın Magnitotorsk kentinde geçen ocak ayında bir apartmanda yaşanan doğal gaz faciasının ardından bu konudaki endişelerinin arttığını söyledi.

ABD ile Moskova arasında süren siyasi gerilimin, Rusya vatandaşlarının iki ülke arasında yeni bir silahlanma yarışının başlamasına dair kaygılarını tetiklediği belirtiliyor. 

Rusya’da internetin dünyanın geri kalanından izole olması ihtimalinin de Rusya halkını son dönemde tedirgin eden konular arasında olduğu belirlendi.

17.4.2019

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Koronanın esir aldığı hayatımız sizce ne zaman 'normale' dönecek?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi