Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
BASINDAN SEÇMELER

'Göçmen yerine uzaylıları işe alın'

Milliyetçi Rodina Partisi’nin Duma milletvekili Aleksey Juravlev’in “Göçmen işçileri işledikleri suçlar için daha sert cezalandırma ve çalışma kamplarında tutma” önerisine yanıt geldi.  
 
Rusya Göçmenler Federasyonu Başkanı Vadim Kojenov "eğer yabancı misafir işçiler için çalışma kampları kurulursa, Rusların göçmenler yerine uzaylıları işe almak zorunda kalacaklarını” söyledi.
 
Juravlev’in sözleriyle alay eden Kojenov, “Bu amaçla uzaya bir davet sinyali göndermenin, uzaylıları buraya gelmeleri için çağırmanın, Rusya Federasyonu’na sonsuz elektrik enerjisi sağlayacak bir devr-i daim makinası kurmalarını rica etmenin bizi evrensel sevgi ve ahenk içinde yaşatacak harika bir plan olduğunu düşünüyorum” dedi.
 
19 Eylül seçimleri arifesinde konuşan Duma milletvekili Aleksey Juravlev, tecavüz ve soygun da dahil olmak üzere Rusya'daki tüm şiddet suçlarının üçte birinin işçi göçmenler tarafından işlendiğini savunarak,  “Orta Asya ülkelerinde, bu tür eylemler için müebbet ya da ölüm cezası alabilirsiniz. Suçlu misafirleri de aynı şekilde Rusya topraklarında cezalandırmak mantıklı” demişti.
 
Juravlev, göçmenler için ayrı bir ceza kanununu çıkarılmasını önermişti. 
 
13.9.2021
 

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Kovid-19 aşısı yaptırdınız mı?


©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi