Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
BASINDAN SEÇMELER

Colin's Rusya'nın 'kırmızı halısı'nda

1990'ların başında girdiği Rusya pazarına damgasını vuran, kendi sektöründe en çok bilinen ve en çok mağazaya sahip markaların başında gelen Türk şirketi COLIN's yine gündemde. COLIN’S, "Rusya'nın MTV'si" diye anılan, gençlerin yakından takip ettiği müzik kanalı MUZ TV'nin Yılın Müzik Ödülleri Gecesi’nin ana sponsorluğunu üçüncü kez üstlendi.
 
Basın fotoğraf alanında ve etkinlik öncesi MUZ TV spotlarında COLIN’S logosu geniş yer aldı. Megasport Arena’da gerçekleşen ödül töreninde birbirinden farklı kategorilerde yarışan en başarılı müzisyenler, şarkılar  ödüllendirildi. COLIN’S logolu DJ sahnesinin kurulduğu ve ünlü isimlerin katıldığı gecede sunucular COLIN’S ile ilgili bilgileri paylaştı. Törene COLIN’S Rusya Satış Direktörü Kutup İncebay ve COLIN’S Rusya Reklam Müdürü Fatih Karataş da katıldı. 
 
Müziğin ve gençliğin hareketli yapısını yansıtan gecede yer almaktan mutluluk duyduklarını belirten COLIN’S Rusya Satış Direktörü Kutup İncebay ve COLIN’S Rusya Reklam Müdürü Fatih Karataş “Rusya genç nüfusun bizi heyecanlandırdığı ve COLIN’S deneyimini yaşatmaktan mutluluk duyduğumuz ülkelerden birisi. Biz de onlara bu deneyimi sunacağımız farklı mecralarda olmaya önem veriyoruz. MUZ TV Müzik Ödülleri Gecesi’nde de üçüncü kez ana sponsor olarak yer alıp gençlerle bir araya geldiğimiz için çok heyecanlıyız” ifadelerini kullandı.
 
Eroğlu Grubu tarafından kurulan COLIN’S, dünyanın 38 ülkesindeki 600’ü aşkın mağazasıyla hizmet veriyor. Rusya, markanın dünyada en güçlü olduğu pazar olarak ilk sırada.
 
10.5.2021
 

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Rusya'da bu yıl işleriniz geçen yıla kıyasla nasıl?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi