Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
GÜNDEM

Peskov'dan "Putin'in evlilik dışı kızı" iddiasına yanıt: "İlk kez duyuyorum"

Kremlin Sözcüsü Dmitri Peskov, Proekt investigative adlı web sitesinin yayınladığı "Putin'in gizlenen bir ilişkisinden 17 yaşında kızı olduğu" iddiası üzerine açıklama yaptı.

Peskov'un açıklamaları ve iddia, Rusya'da önde gelen ajanslardan Vedomosti ve The Moscow Times gibi gazetelere kadar pek çok medya organında da yer aldı. 

Moskovski Komsomoltes gazetesinin haberine göre Peskov, St. Petersburglu milyoner bir iş kadını olan Svetlana Krivonogikh'in 2003 yılında Putin'den bir çocuk sahibi olduğu iddiasına ilişkin yayını kendisinin görmediğini söyledi.

Peskov gazetecilerin sorusu üzerine, böyle bir konuyu hiç duymadığını belirterek, "Böyle bir kadın hakkında daha önce de bana soruldu ama hakkında herhangi bir şey duymadım. Böyle bir kadının adını kez duyuyorum ve size hiç bir şey söyleyemem" dedi.

Peskov perşembe günü bu konuda bir açıklama daha yaptı, yazıyı incelediğini ve "bulvar basınının ciddi olmayan, temelsiz provokasyonu olduğunu. Böyle dayanaksız başka materyaller de olacağını anlıyoruz. Bu konu üzerinde yorum yapmaya bile değmez" diye konuştu.

Haberde fotoğrafı da yayınlanan Svetlana Krivonogikh'in 7.7 milyar ruble (yaklaşık 102 milyon dolar) varlığı olduğu iddia ediliyor. 

Putin, eşi Ludmila Putina'dan 2013 yılında boşanmıştı.

26.11.2020

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Koronanın esir aldığı hayatımız sizce ne zaman 'normale' dönecek?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi