Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
Ne Var Ne Yok?

Rusya'nın TikTok zengini Özbek genci

Forbes dergisinin Rusça edisyonu, en çok TikTok abonesine sahip olan ve en çok gelir elde eden kullanıcıları açıkladı. Derginin araştırmasında en popüler 50 TikTok kullanıcısının 1 Temmuz 2019 ve 30 Haziran 2020 tarihleri arasında elde ettiği görüntülenme sayısı ve reklam gelirleri dikkate alındı. Rusya'da en popüler ilk üç popüler TikTok fenomeni eski Sovyet cumhuriyetlerinden. 
 
Listenin ilk sırasında 22 yaşında bir Özbek yer alıyor. TikTok üzerinde 9,5 milyon aboneye sahip olan Rahim Abramov'un elde ettiği reklam geliri 10,47 milyon ruble (136 bin dolar).
 
İkinci sırada Tacikistan'dan Dina Sayeva var. 21 yaşındaki genç kadının 16,4 milyon abonesi bulunuyor. Sayeva'nın elde ettiği reklam geliri ise 4,93 milyon ruble.
 
En çok kazanan üçüncü TikTok kullanıcısı ise 23 yaşındaki Belaruslu Aleksey Savko oldu. Savko'nun hesabının abone sayısı 6,5 milyon. Reklam geliri ise 4,81 milyon ruble.
 
Forbes dergisinin Amerika edisyonu ağustos ayında ABD'li TikTokçuların gelirlerini mercek altına almıştı. TikTok üzerinden en çok para kazanan Amerikalı, yıllık 5 milyon dolarlık gelirle Edison Ray Easterling olmuştu.
 
13.10.2020

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Sorumuz Rusya'da yaşayanlara: Aşı yaptırdınız mı?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi