Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
YAŞAM

Rusya'nın en ağzı bozuk ve en çok kazanan şarkıcısı: Şnur

Şarkıları hayatın bam telini yakalıyor, bol küfür eksik olmuyor, klipleri milyonlarca kez izleniyor, hayran kitlesi hiç eksilmiyor. Rusya'nın 47 yaşındaki "aykırı" ismi, ska, punk, rock tarzlarıyla bilinen şarkıcısı Sergey Şnurov, bilinen adıyla "Şnur", en çok kazanan sanatçı unvanını elde etti. 

Forbes dergisinin Rusça edisyonu  "Leningrad" aldı bandın lideri olan besteci, şarkıcı Sergey Şnurov'un tahmini yıllık kazancını 8,8 milyon dolar olarak hesapladı. Sergey Şnurov kısa bir süre önce RTVi kanalının genel prodüktörü olmuştu. Şnurov, geçen hafta Habarovsk şehrinde Kremlin karşıtı protesto gösterilerine katılarak dikkati çekmişti.

Forbes'un listesinde ikinci sırada rap sanatçısı Yegor Krid yer alıyor.

Krid'in yıllık kazancı 6,9 milyon dolar.

Popüler şarkıcı Dima Bilan ise 6,8 milyon dolarla üçüncü sırada.En çok kazanan sanatçılar listesinin dördüncü sırası da bir başka rap müzik yıldızına ait. Basta adıyla bilinen Vasiliy Vakulenko'nun yıllık kazancı da 6,6 milyon dolar olarak tahmin ediliyor.

Ülkenin en yüksek gelire sahip kadın sanatçısı ise 6,4 milyon dolar ile şarkıcı Polina Gagarina.

İlk onda yer alan diğer isimler Filipp Kirkorov, Bi-2 grubundan Aleksandr Uman ve Yegor Bortnik, Grigori Leps, Timati ve televizyon sunucusu İvan Urgant oldu.

5.8.2020

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
2020 sonunda dolar kurunun kaç ruble olacağını tahmin ediyorsunuz?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi