Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
DÜNYA HABERLERİ

"Komünist Superman" yakında sinemalarda

Superman ABD yerine Sovyetler Birliği'nde büyüse nasıl olurdu? Mark Millar'ın 2003 tarihli çizgi romanı bu soruya yanıt arıyordu. Amerikalı film şirketi Warner Bros. Red Son'ı (Kızıl Oğul) sinemaya uyarlamaya hazırlanıyor. 
2020 yılında gösterime girmesi beklenen film, ünlü süper kahramanı alternatif bir komünist evrende resmedecek. Red Son çizgi romanına göre, Superman bu kez Kansas, Smallville kasabasından değil, Ukrayna'daki bir kolektif çiftlikte (kolhoz) büyüyor. 

Kötü karakterlerin tamamı bu kez Amerikalı. Dahi Doktor Lex Luthor, ABD başkanını manipüle ederek komünist Superman'ı yok etmek için ikna etmeye çalışacak.

Superman ise orijinalinde olduğu gibi yine tam bir centilmen. Ancak ABD'li orijinalinden farklı olarak Red Son, inançlı bir komünist portresi sergileyecek.

Wonder Woman da hikayenin bir parçası olacak. Stalin'in hikayedeki rolü ise küçük. Çapkın portresi çizen Stalin, Wonder Woman'ın annesi ile flört etmeyi deniyor. Stalin'in ölümünden sonra ise komünist partisinin başına gerçek çelik adam (man of steel), yani Superman geçiyor.

1.8.2019

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Moskova'da izolasyon önlemlerinin kaldırılmasını nasıl buluyorsunuz?

©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi